Let op! Niet wachten bij klachten.

Door angst voor corona blijven veel mensen langer met klachten doorlopen. Zij zijn bang om naar de huisarts of apotheek te gaan. Doorlopen met klachten is niet verstandig. Het kan namelijk de situatie verergeren!
U kunt gewoon veilig bij uw huisarts terecht. Ze maken tijd voor u vrij en zorgen ervoor dat het veilig is in de praktijk. Wilt u toch liever niet langs gaan? Neem dan telefonisch contact op. En vaak kunt u ook een afspraak via beeldbellen maken.
Voor kleine kwalen kunt u dus altijd bij uw huisarts terecht. Of bij ons. Ook wij hebben de apotheek veilig voor u ingericht. We helpen u graag!
Twijfelt u of u naar de huisarts moet? De website ‘Moet ik naar de dokter’ geeft u advies: https://www.moetiknaardedokter.nl/
Apotheek Ceres
- Cereslaan 2B
- 5384VT Heesch
- T 0412 744 227
- F Geen Fax, uitsluitend Secure E-Mail
- E info@apotheekceres.nl
Actuele wachttijd
De huidige wachtijd is 00
Openingstijden
ma | 08:00 uur - 18:00 uur |
---|---|
di | 08:00 uur - 18:00 uur |
wo | 08:00 uur - 18:00 uur |
do | 08:00 uur - 18:00 uur |
vr | 08:00 uur - 18:00 uur |
za | Gesloten |
zo | Gesloten |
Bijzonderheden
- Faxen is zóóó 2007. Er zijn prima veilige alternatieven.
- Mocht het niet lukken met het faxen, dan kunt u uw recepten ook via Zorgmail sturen aan: ApotheekCeres@zorgmail.nl
- Nog beter en veiliger is natuurlijk om de recepten gewoon digitaal aan ons te sturen. Via Edifact ontvangen wij ook recepten via: 500134541@lms.lifeline.nl met AGB code: 02010883
- Ook via het LSP kunnen wij inmiddels recepten ontvangen met de volgende gegevens: Applicatie ID: 10010533 en URA nummer: 76032 met AGB code: 02010883
- ___
- Wegens Coronavirus tijdelijk geen zaterdagdienst